Jak działa zamek szyfrowy mechaniczny do drzwi?

Wyroby producenta Euro-Locks cieszą się naprawdę wysokim poziomem funkcjonalności. Do jego otworzenia nie potrzeba klucza – wymagana jest natomiast znajomość 4-cyfrowego kodu, który może mieć aż 10 tysięcy kombinacji. Dzięki temu gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a użytkownik może uzyskać dostęp do zawartości szafki bez konieczności pamiętania o zabraniu ze sobą klucza. To wygodna opcja, która sprawdza się w wielu miejscach pracy. W asortymencie firmy Euro-Locks znajdziemy ponadto modele, które oferują pracę w trybie prywatnym, bądź publicznym.

Kiedy sprawdzi się zamek szyfrowy mechaniczny?

Mechaniczne zamki szyfrowe od Euro-Locks znajdują swoje zastosowanie między innymi w meblach biurowych i medycznych czy szafkach BHP, choć sprawdzają się również w wielu innych miejscach. Modele dostępne są w układzie pionowym lub poziomym, a ich montaż może zostać przeprowadzony w lub na panelu. Co więcej, w wielu przypadkach istnieje możliwość wyboru jego koloru. To sprawia, że zamki szyfrowe doskonale dopasowują się do wystroju, nie rzucając się w oczy i zapewniając wysoki stopień bezpieczeństwa.

Zamki szyfrowe do drzwi - sklep

Zamki szyfrowe do drzwi producenta Euro-Locks cechują się wysoką jakością, solidnością i wytrzymałością, dzięki czemu doskonale spełniają swoje zadanie i cieszą się dużym zaufaniem. Produkty te są popularne wśród klientów z różnych branż, a ich niewątpliwym atutem jest również korzystny stosunek ceny do jakości. Niejednokrotnie spotkamy w nich innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że zamki szyfrowe z powodzeniem odnajdują również swoje nisze. Mowa tu, chociażby o możliwości montażu niektórych modeli w specyficznych środowiskach – na przykład chlorowanych.